Міський голова Краматорська зустрівся з мешканцями Ясногірки

16.07.2021, 09:12, 1270,

Для того, щоб особисто поставити питання або попросити допомоги у міського голови, у селище Краматорська  приїхали навіть мешканці з інших частин міста.

Олександр Гончаренко, згідно з графіком проведення інформаційних зустрічей  керівництвом виконкому Краматорської міської ради, відвідав Ясногірський старостинський округ. Питання, яких торкалися краматорці, були найрізноманітнішими: наприклад, скарги на невиконання графіків міських маршрутів одним із перевізників у вихідні, питання надання пільгового проїзду у повному обсязі, запуск нового маршруту або подовження вже існуючого, ремонт доріг у селищі, видалення дерев, незадовільний стан напруги в електричній мережі, прохання про сприяння впровадженню інклюзії в Краматорську та надання приміщення громадській організації, що опікується дітьми з інвалідністю.

Олександр Гончаренко уважно вислухав усіх, хто прийшов на зустріч, та надав роз’яснення по кожному питанню, а у разі, якщо воно потребувало додаткового вивчення, передав на розгляд відповідним структурним підрозділам.