Міський голова Краматорська провів робочу нараду з представниками органів безпеки та правопорядку.


Олександр Гончаренко та його заступник Валерій Радченко обговорили з правоохоронцями та ДСНСниками питаня, що стосуються безпекової ситуації у нашому місті.

Станіслав Загурський, начальник Краматорського районного управління поліції (РУП), доповів що працівниками управління проводилась інформаційно-профілактична робота по дотриманню карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-2019.

За останні два тижні працівниками Краматорського РУП під час виконання інформаційно-профілактичної роботи по дотриманню карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, здійснено 94 перевірки громадського транспорту, 28 перевірок закладів громадського харчування, 88 перевірок суб’єктів господарювання у сфері торгівлі. За результатами перевірок у 9 випадках складено протоколи щодо порушення правил щодо карантину людей (за ч.1 ст.44*3 КпАПУ).

З початку року Краматорським РУП розкрито 69 кримінальних правопорушень, а саме 9 крадіжок, 6 грабежів, 1 шахрайство, 51 – наруга над могилами. В ході проведення оперативно розшукових заходів працівниками карного розшуку Краматорського РУП установлено громадян, які на кладовищі, що розташоване по вулиці Аероклубній, діючи повторно та умисно, здійснили понад 50 фактів наруги над могилами. За вказаним фактом триває досудове розслідування передбачене ст. 297 ч. 3 КК України.

Відділом превенції Краматорського РУП було виявлено та складено 4 адміністративні матеріали стосовно порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами та порушення порядку провадження господарської діяльності та вилучено 196 тютюнових виробів в пачках і 61,35л літрів алкоголю. Загальна  сума вилученої продукції становить 11 860 грн.

Батальйоном патрульної поліції в місті Краматорськ відпрацьовано 1085 викликів на лінію «102». На території нашого міста громадянами було скоєно 25 дорожньо-транспортних  пригод, з яких 3 дорожньо-транспортні пригоди з травмованими (4 особи).

За останні два тижні працівниками батальйону було складено 264 адміністративних матеріали, з яких 75 – за порушення у сфері громадської безпеки, 189 – за порушення правил дорожнього руху.

Під час роботи на лінії особовий склад батальйону постійно здійснює контроль за дотриманням протиепідеміологічних обмежень на пасажирському транспорті, а саме: відповідність кількості пасажирів у салонах маршрутних транспортних засобів, наявність у водіїв та пасажирів вдягнутого засобу індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

За «Порушення правил щодо карантину людей»  ст. 44-3 КУпАП – складено 3 адміністративних матеріали. Батальйоном було складено 10 протоколів за ст.130 КУпАП «Керування транспортним засобом особами у стані сп’яніння», виявлено 3 особи, які знаходилися в розшуку.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Краматорського районного управління Головного управління ДСНС України В’ячеслав Михайленко проінформував присутніх, що з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, травмування та загибелі на них людей, інспекторським складом з початку опалювального сезону серед громадян було проведено 49 інформаційно-роз’яснювальних рейдів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та електрообігрівачів. Усього заходами охоплено 1689 осіб та розповсюджено 1680 пам’яток. Також на території громади проводиться посилена робота спрямована на попередження загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період та під час святкування Водохреща.

   На території Краматорської територіальної громади з початку 2022 року виникло 5 пожежі, в результаті яких ніхто не постраждав.