Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко відвідав з робочим візитом селище Дмитрівка.


Краматорський міський голова під час робочого візиту в селище Дмитрівка відвідав «Поліфункціональний клуб «Дмитрівський»», де поспілкувався з керівницею  Оксаною Алексеєвою.

В 2021 році, у зв’язку з реорганізацією селищних рад і переходом їх до старостинськіх  округів, клуб  «Дмитрівський» з балансу Дмитрівської селищної ради був переданий на баланс Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

«На превеликий жаль, в клубі відсутнє опалення, – зазначає директорка,- лише один кабінет обігрівається конвектором».

На сьогодні у клубі працюють лише два працівники – директор та прибиральник. Загалом заклад  перебуває у занедбаному стані і вимагає капітального ремонту.

Також Олександр Гончаренко відвідав КЗДО дитячий садок № 7 “Ромашка” та обговорив найбільш актуальні питання з його керівницею Наталією Телятник.

Основною проблемою закладу, за словами директорки, є те, що кількість дітей у селі вкрай мала. У період з 2018 по 2021 роки народилось лише 12 немовлят. На сьогодні в КЗДО виховується 16 дітей та задіяно 7 співробітників, частина з яких працює за сумісництвом на половині та четверті ставки. У зв’язку з малою чисельністю вихованців заклад має складності з виконанням норми щодо закупівлі продуктів харчування і стикається з проблемами їх постачання до харчоблоку.

Загалом садок перебуває у доглянутому стані, але потребує низки ремонтних утручань. Закладу необхідне переобладнання харчоблоку та ремонт туалету з встановленням водонагрівального бойлера.

Міський голова підкреслив, що для Краматорської громади вкрай важливо зберегти дитячий садок у Дмитрівці та розглянути шляхи вирішення питання щодо подальшої роботи клубу.