Медики розказали як функціонує медична система Краматорська в умовах воєнного стану


Оперативна нарада щодо роботи медичної сфери Краматорська пройшла під головуванням начальника міської військової адміністрації Олександра Гончаренка.

Під час обговорення поточної ситуації головними лікарями медичних закладів міста була озвучена інформація щодо забезпечення лікарень необхідним персоналом та медикаментами, умов роботи медичних установ під час воєнного стану.

“Загалом лікарні добре справляються із викликами, що постали перед ними сьогодні. Пацієнти, що поступають до нас, отримують необхідне лікування в повній мірі. Разом із тим, ми розуміємо: попереду осінь, а це сезонне зростання захворюваності на ГРВІ. Коронавірус нікуди не подівся, а люди нехтують мірами безпеки. У випадку різкого зростання кількості хворих на COVID це може стати серйозним викликом для медичної системи нашого міста, яке сьогодні переживає не найлегші часи” – відзначає начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

Головні лікарі наголошують: значно простіше медичні послуги отримати населенню, що евакуювалось у більш безпечні регіони нашої країни. Якщо у нас основний напрям – робота на екстренку, то поза зоною бойових дій в повному обсязі надаються усі планові медичні послуги.

Загалом, лікарні Краматорська працюють у штатному режимі, населенню надається уся необхідна допомога, медичні установи, навіть з неповними штатами, справляються із потоком відвідувачів.