Краматорців привітали з Днем Міста з головної сцени на площі Миру


Кожної останньої суботи вересня місто Краматорськ відзначає свій День народження. В цьому році саме сьогодні, 25 вересня, йому виповнилось 153 роки.

На честь свята на міській сцені, розташованій на площі Миру, з привітаннями до городян звернулись почесні гості.

Першим поздоровив краматорців Голова Донецької обласної держадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації. Павло Кириленко вручив начальнику Краматорського відділу поліції Станіславу Загурському сертифікат на придбання чотирьох сучасних патрульних машин для реалізації проєкту «Поліцейський-офіцер громади».

Народний депутат України Максим Єфімов у своїй вітальній промові звернув увагу на працелюбність своїх земляків, завдяки яким місто постійно розвивається та покращується. Максим Вікторович відзначив ветерана праці Краматорського заводу важкого верстатобудування Олександра Аркадійовича Ратманова, урочисто вручивши йому почесну грамоту комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Далі вітальне слово було надано учаснику міських програм, голові Благодійного Фонду, Едуарду Мкртчану. Підприємець подарував місту сертифікат на реставрацію унікальної пам’ятки – Паровозу 9П-337, яка проводиться за підтримки Фонду. Пам’ятник стане символом історії міста, яка почалася саме з роботи залізничної станції. Вітальну адресу прийняв член Клубу «Краєзнавець» Сергій Кукочка.

З Днем народження рідного міста привітав його мешканців зі сцени Олександр Гончаренко.

«Краматорськ – місто успішних, амбітних та сильних духом людей, які роблять все для його процвітання та комфортного проживання – зазначив міський голова.

Вперше за 30 років у нашому місті будується нове житло, обласна багатопрофільна лікарня, завершено будівництво різних інфраструктурних об’єктів, відновлені парки та сквери, працює льодова арена.

Впевнений, що спільними зусиллями та щоденною працею ми зробимо нашу громаду ще успішнішою, адже Краматорськ – це місто з величезним потенціалом».

Також у своєму виступі Олександр Гончаренко висловив поздоровлення  всім працівникам сфери машинобудування на честь їх професійного свята:

«Дуже знаково, що ми святкуємо День народження міста разом з Днем машинобудівника. Адже Краматорськ відомий далеко за межами України своїми досягненнями у цій високотехнологічній галузі. Завдяки майстерності, досвіду та знанням наших спеціалістів – ми є одними з лідерів машинобудування в країні», –  зауважив міський голова Краматорська.

Олександр Гончаренко нагородив заслуженого майстра спорту України з паверліфтингу Рисєва Володимира та керівника гурту «Курінець» Наталію Іванівну Кулініч.

На завершення офіційної програми виступив народний вокальний ансамбль «Вишневе намисто», колектив з Іллінівської територіальної громади, гурт “Курінець” та молоді талановиті виконавці.

Продовжився вечір запальним концертом за участю видатних зірок естради і яскравим музичним феєрверком.

Відкрив програму гурт Kazka, який виконує пісні у стилі етнопоп та електрофолк. Колектив встиг завоювати популярність не тільки у всій Україні, а й далеко за її межами, і саме сьогодні вони приїхали подарувати незабутні емоції мешканцям Краматорська.

Концерт триває. Далі в програмі – екстравагантна Оля Полякова та запальний кавер-гурт «Пропеллер Ришельє»