Краматорці стали лауреатами та переможцями регіонального конкурсу «Підприємець року 2021»


Церемонія нагородження переможців та лауреатів пройшла 14 грудня у Краматорську в конференц-залі Донецької торгово-промислової палати (ТПП). У заході взяли участь заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна та президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької ОДА та територіальних громад області, підприємці.

Серед лауреатів і переможців регіонального конкурсу «Підприємець року 2021» є і краматорці. Владислав Єременко, генеральний директор ТОВ УК «Вітряні парки України» у номінації «Виробництво» (лауреат), Ілля Гризодуб – у номінації «Молодий підприємець року» (лауреат), Ганна Алад’єва – «Жіноче підприємництво» (лауреат), а Оксана Найденко – переможницею у цій же номінації.

Володимир Сергієнко, директор ТОВ «Завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ» був представлений одразу в двох номінаціях і став лауреатом у номінації «За високий рівень соціальної відповідальності бізнесу» та переможцем у номінації «За активну підтримку малого бізнесу».

«Підприємець року» – це найпрестижніший регіональний конкурс, це подія, яка покликана відзначити найуспішніших представників бізнес спільноти регіону. Кращі виробники та надавачі послуг області вже котрий рік поспіль представляють громаді широке розмаїття продукції, презентують здобутки вітчизняного виробництва та економічний потенціал області.

Конкурс дозволяє показати найбільш успішних підприємців, дає їм можливість поділитися історією свого успіху, надихнути інших своїми ідеями та отримати визнання, яке вони заслуговують. Це своєрідна подяка, знак уваги до великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в країні, розв’язання соціально-економічних проблем.

Конкурс проходив у два етапи: на місцевому рівні до участі в конкурсі залучали активних представників підприємництва. Другий етап включав визначення Експертною радою конкурсу переможців з-поміж обраних кандидатур у 10 номінаціях.

Юлія Костюніна висловила подяку усім підприємцям за розвиток економіки регіону, їх участь у соціальних ініціативах та внесок у економічний ріст потенціалу власних громад, області та України.