Краматорські рятувальники прийняли участь в інформаційному заході на одному з водоймищ міста


Відпочинок біля води – одна з найпопулярніших літніх розваг. Але незважаючи на систематичні попередження та звернення рятувальників до громадян, вони перебуваючи у води, нехтують правилами безпеки. Така безпечність часто призводить до нещасних випадків. Фахівці ДСНС роблять усе можливе, щоб відпочинок був безпечний. Одним із найбільш ефективних напрямків, який активно використовують рятувальники з метою попередження виникнення трагічних випадків на водних об’єктах та навчання населення правил безпеки, залишається проведення профілактичних рейдів місцями масового відпочинку громадян.

Зокрема, 4 липня краматорські рятувальники спільно з волонтерами Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України та спеціалістами Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради прийняли участь у інформаційному заході на одному з водойм міста.

Під час заходу волонтери та співробітники ДСНС привернути увагу відпочивальників до існуючих небезпек під час відпочинку коло води та навчити громадян правильним діям на випадок виникнення надзвичайної ситуації пов‘язаної із водою. Відпочиваючим продемонстрували основні методи та прийоми порятунку людей на воді, розповіли про небезпеку, що може спіткати і самого рятівника при спробі допомогти потопаючим. Окрім того, фахівці детально пояснили та наглядно показали, як надавати потерпілому першу домедичну допомогу.

Громадяни з неприхованою цікавістю слухали фахівців, адже не щодня є можливість поновити свої знання з питань безпеки поводження на воді. До того ж, всі бажаючі мали можливість самостійно спробувати правильно проводити непрямий масаж серця на манекені.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області