Краматорські рятувальники посіли перше місце в обласних змаганнях “Краща ланка газодимозахисної служби Головного управління”!


Щоденна робота бійців пожежно-рятувальних підрозділів здійснюється за різних обставин: у задимленому та токсичному середовищі, в умовах високих температур, загрози вибухів та обвалів, на висотах та у підвалах. Часу на роздуми, вагання здебільшого просто немає, права на помилку – також.

З метою підвищення готовності до дій за призначенням, удосконалення професійної майстерності  особового складу газодимозахисної служби підпорядкованих підрозділів,  30 липня на базі 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області були проведені обласні змагання  “Краща ланка газодимозахисної служби Головного управління”, перемогу у яких вибороли бійці ДСНС 12-го Державного пожежно-рятувального загону м. Краматорськ.

Змагання складалися з теоритичної та практичної частин та показали високу підготовку рятувальників. Всі навички та вміння, відпрацьовані сьогодні стануть в нагоді й в повсякденній роботі, для порятунку життя громадян.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області