Краматорськ пам’ятає трагедію Другої світової війни


Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. На превеликий жаль, цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України.

Українці давно усвідомили – День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізують не тріумф переможців над переможеними, для нас вони стали нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Цінувати мир та недоторканність права людини на життя, категорично і безкомпромісно захищати ці поняття всіма розумними засобами – ось наша справжня мета. Ось чому сьогодні мільйони українців живуть одним днем, днем – коли настане наша Перемога.

Пам’ять та вшанування подвигу героїв, які боролися з нацизмом і перемогли його, є моральним обов’язком українців. Тому ми покладаємо квіти до їх могил, згадуємо про подвиги наших колишніх захисників, адже своїм прикладом вони надихають сьогоднішніх наших воїнів на нові звершення!

Історія Другої світової війни нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге, нашу – Свободу та нашу Державу.

Сьогодні ми знову на фронті, на першій лінії оборони!

Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! Слава Україні!