Краматорськ отримав у подарунок книги з нагоди Міжнародного дня дарування книжок


До Міжнародного дня дарування книжок учора, 14 лютого, містам Донеччини було передано 4 325 книг, надрукованих коштом Донецької обласної державної адміністрації.

Захід відбувся за участі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, голів міст області, авторів, чиї твори отримали підтримку обласної комісії з книговидання.

Сертифікат на отримання книжок для Краматорська було передано міському голові Олександру Гончаренку. У найближчий час вони з’являться в бібліотеках нашого міста.  Це 9 друкованих видань, серед яких  є і література для наймолодших читачів, це і художні твори, і гумористичні вірші, і музична література, а також література історично-патріотичного спрямування, присвячена загиблим воїнам Другої Світової війни, сучасним воїнам російсько-української війни, Герою Небесної Сотні Степану Чубенку та нашим видатним землякам Олексі Тихому, Василю Стусу, Анатолію Водолазькому, Василю Зандеру, героям Крут та подіям, які відбувалися в Україні за часи Голодомору.