Голова Шабельківського старостинського округу Краматорської територіальної громади відзвітувала за рік своєї роботи на посаді

17.12.2021, 18:21, 287,

У Шабельківській селищній раді в залі засідань відбувся публічний звіт старости Світлани Бабакової, котра розповіла про підсумки своєї роботи за 2021 рік та поділилася подальшими планами розвитку старостинського округу та відповіла на питання, що турбували мешканців.

Також відвідали засідання міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, його Перший заступник Роман Зенов, керуюча справами виконкому Ірина Славинська, секретар міської ради Ігор Сташкевич та депутати.

До Шабельківського старостинського округу входять селища Шабельківка, Ясна Поляна, Софіївка, Олександрівка. На території 3060 домогосподарств, у яких зареєстровано 7536 осіб.

Його соціальна інфраструктура складається з НВК № 32, амбулаторії №5, комунального закладу ПК «Ювілейний», філії бібліотеки імені Г.Т. Шевченка, відділення Укрпошти.

Під час звітування Світлана Бабакова представила мешканцям округу поліцейських офіцерів громади, котрі розпочали тут свою роботу з 11 листопада. Для більш плідної співпраці між правоохоронцями і жителями було створено групу у Viber, де можна відразу залишити звернення чи повідомити про правопорушення.

Після звіту старости мешканці мали змогу поставити свої питання і до неї, і до міської влади. Зокрема, людей турбували питання ремонту доріг у селищах, подальше встановлення вуличного освітлення, підведення системи водопостачання до віддалених районів громади. Також жителі запитали і про стан питної води зараз та запах, що з’явився нещодавно у ній.

«Через викид у водойму  на території Харківської області вода отримала сторонній запах, – пояснив міський голова, –  та після обеззараження та дезінфекції до мешканців вона потрапляє безпечною, такою, що відповідає санітарним нормам», – зазначив Олександр Гончаренко.

З повним текстом звіту голови Шабельківського старостинського округу можна ознайомитись за посиланням.