«Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» (зі звітом)

Оновлено: 23 Жовтня 2021, 09:26

Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ).

Відділом комунального господарства управління житлово-комунального господарства розроблено даний проєкт рішення з метою приведення нормативного акту у відповідність до вимог законодавства України та врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території міста Краматорська.

Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про благоустрій населених пунктів» та Типові правила благоустрою територій населених пунктів, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту встановлює чіткі вимоги до організації роботи підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, мешканців міста при виконанні робіт та заходів з благоустрою міста, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності середовища, захист довкілля, покращення санітарного стану міста, збереження об’єктів та елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень, їх раціонального використання, належне утримання та охорона.

Ознайомитись з проєктом регуляторного акта та АРВ можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» 25.08.2021 р.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 25.08.2021 по 25.09.2021 р. за адресою: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313, або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua .

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за телефоном: 099-496-15-61 (відділ комунального господарство УЖКГ).

Відповідальна особа – управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Літвіненко А.П.

Публічне громадське обговорення проєкту рішення міської ради відбудеться 29.09.2019 р. о 14-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради за адресою:            пл. Миру, 2.

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики».


ЗВІТ
про результати проведення громадських обговорень щодо проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регулярного впливу»

Управлінням житлово-комунального господарства Краматорської міської ради 25.08.2021 року розпочато публічне громадське обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади», шляхом розміщення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради 25.08.2019 року та оприлюднення даного проєкту рішення і аналізу його регуляторного впливу 25.08.2021 року з метою інформування суб’єктів господарювання щодо змісту проєкту рішення.

01.10.2021 року відбулось засідання круглого столу за участю представників громадськості та виконавчої влади. Під час проведення засідання представники громадськості висловили ряд пропозицій та зауважень до проєкту рішення. Зауваження та пропозиції, які відповідають діючому законодавству, будуть враховані при подальшій розробці та коригуванні проєкту рішення регуляторного акта.

Таким чином, за результатами публічного громадського обговорення прийнято рішення про внесення зауважень до проєкту рішення міської ради, та подання його з урахуванням пропозицій, для розгляду на постійній депутатській комісії міської ради.