Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення переліку проєктів для участі у конкурсі з відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися у рамках Програми з відновлення України Європейського інвестиційного банку

Оновлено: 02 Лютого 2022, 09:46

Відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення переліку проєктів для участі у конкурсі з відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися у рамках Програми з відновлення України (далі – Програма) Європейського інвестиційного банку  (далі – Перелік проєктів) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Програма з відновлення України є продовженням чинної з 2014 року Надзвичайної кредитної програми, в рамках якої містом реалізується 40 проєктів з відновлення соціальної інфраструктури громади.

Краматорська міська рада планує продовжити співпрацю з Програмою та підготувала для участі у Конкурсі 43 проєкти, які стосуються відновлення існуючої та розбудови нової інфраструктури соціальної сфери.

Ознайомитись з Переліком проєктів можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в підрозділі «Програма з відновлення України» від  12.01.2022.   

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 15 днів з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради:

– поштою за адресою: 84313, м. Краматорськ, пл. Миру, 2; відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку;

– електронною поштою за адресою: ekoot_krm@ukr.net.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку – Рубайло Ярослава Сергіївна (тел. 48-55-49; e-mail: ekoot_krm@ukr.net).

Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Переліку проєктів буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Е-консультації з громадськістю»  27.01.2022.


Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо

обговорення переліку проєктів для участі у конкурсі з відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися у рамках Програми з відновлення України Європейського інвестиційного банку

 

Відділом стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку Краматорської міської ради 12.01.2022 року розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення переліку проєктів для участі у конкурсі з відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися у рамках Програми з відновлення України Європейського інвестиційного банку (далі – Програма).

В рамках Програми фінансуватимуться переважно проєкти з відновлення/розвитку соціальної інфраструктури, зокрема

будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) громадських будівель (лікарень, шкіл, дитячих садочків, об’єктів спорту, будинків культури, будівель державних адміністративних органів, центрів безпеки тощо), житлової інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб,

будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) транспортної інфраструктури (мостів, доріг місцевого та регіонального значення із заміною застарілих транспортних засобів).

Виконавчим комітетом міської ради сформовано пропозиції для участі у Програмі – 41 проєкт загальною вартістю 3,9 млрд грн.

З метою забезпечення доступності освітніх послуг для дітей та молоді заплановано проведення капітального ремонту, у т. ч. із термомодернізацією, 7 загальноосвітніх шкіл і 5 дошкільних навчальних закладів, а також будівництво нового дитячого садку у смт Ясногірка для 100 вихованців.

В сфері охорони здоров’я заплановано: будівництво 2 амбулаторій та здійснення капітального ремонту 4 медичних установ, що приймають понад півмільйона пацієнтів на рік, це дозволить покращити умови роботи для майже 1450 осіб медперсоналу та понад 3000 внутрішньо  переміщених осіб, з якими укладено відповідні декларації. Планується здійснити реконструкцію трьох адміністративних будівель для релокації Донецького національного медичного  університету для провадження діяльності.

Заплановано відновлення дорожньої інфраструктури: капітальний ремонт 2 мостів, 2 автомобільних доріг, що відносяться  до категорії вулиць загальноміського значення та будівництво міської велотраси, протяжністю майже 14 км.  Розвиток велосипедного руху – це екологічні, економічні та туристичні переваги для Краматорської громади.

Розроблено проєкт будівництва соціально-культурного центру, який стане сучасним простором для навчання і розвитку ком’юніті інноваторів, ІТ та креативного підприємництва.

Заплановано проведення реконструкції будівлі центру культури та дозвілля ім. Леоніда Бикова, за результатами якої  громада отримає сучасний культурний центр.

В галузі спорту планується реконструкція спортивного комплексу «Авангард» з метою приведення стадіону до 3 категорії та можливості проведення матчів Українскої Прем’єр-Ліги, фінальні матчі Кубку та Суперкубку України.

За період обговорення зауважень від громадськості не надійшло.

Протягом проведення консультацій перелік проєктів був запропонований до розгляду Громадській раді. 19.01.2022 року відбулось засідання Ради, отримані позитивні відгуки та підтримка зазначених проєктів, визначених важливими для розвитку громади.

Таким чином, за результатами проведення консультацій з громадськістю, зазначений перелік проєктів надано до участі у конкурсному відборі в рамках Програми з відновлення України.

 

Відділ стратегічного планування,

територіального розвитку та

управління проектами управління

економічного розвитку