Діти-герої: Аркадій Аракелян, учень 10 класу Ліцею №35 імені Валентина Шеймана


Цей цикл новин від Управління освіти Краматорської міської ради розповідає про учнів, які є прикладом незламності, самовіддачі та патріотизму!

Аркадій — приклад великодушності та активної підтримки тих, хто постраждав через війну. Його родині, як і багатьом іншим, довелося евакуюватися через повномасштабне вторгнення росії, але в цих важких обставинах він знайшов спосіб допомогти іншим.

Аркадій приєднався до хору “Веселики” в Любліні, що у Польщі, в якому активно брав участь у благодійних концертах на підтримку біженців та волонтерів, які постраждали через війну в Україні.

Виступи на благодійних концертах “Stowarzyszenie Homo Faber”, “Дякую для Любліна”, “Я з України” та інших, стали невіддільною частиною підтримки людей, які шукають притулку у Любліні через війну.

Аркадій не лише виступав на концертах, він також активно допомагав як волонтер у “Ineed” та виготовляв окопні свічки. Його ініціатива у надсиланні  грошей на дрони й машини для потреб оборони вражає своєю небайдужістю та прагненням допомогти.

Активна підтримка та волонтерство Аркадія є прикладом того, як навіть у важких обставинах можна знайти способи допомогти іншим. Його солідарність та активність заслуговують на повагу та вдячність.