Члени виконкому попередньо підтримали ідею створення КП «Спортсервіс» та початку роботи нового дитячого садка

07.10.2020, 14:44, 84,

Сьогодні під час чергового засідання члени виконкому розглянули декілька важливих питань.

На пропозицію управління з гуманітарних питань члени виконкому затвердили попередні рішення щодо затвердження списку лауреатів щорічної разової премії Краматорської міської ради «Обдарованість». Очікується, що виплати у розмірі від 300 до 1000 гривень отримають 261 дитина, що досягли значних успіхів за участь у конкурсах різного рівня у сфері культури та мистецтва.

Також члени виконкому попередньо схвалили рішення щодо створення у місті нового комунального підприємства «Спортсервіс». На нього буде покладено управління новими великими об’єктами спортивної інфраструктури, що вже з’явились або з’являться у нашому місті найближчим часом, як то Льодова арена, спортивні комплекси у парку Ювілейному та саду Бернацького, зал для греко-римської боротьби Колізей та басейн у парку Пушкіна. Попередній розгляд проекту рішення щодо створення комунального некомерційного підприємства «Хокейний Клуб Краматорськ» розглянуто не було, його відправили на подальше доопрацювання.

Ще одним своїм рішенням члени виконкому затвердили розмір щомісячної батьківської плати за навчання у мистецьких школах Краматорська на 2020/2021 роки.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП виконавчого комітету Краматорської міської ради планується розширити на 19 позицій, тож, у разі підтримки цього рішення депутатами міської ради, їх перелік буде збільшено до 112.

На завершальному етапі знаходиться будівництво дитячого садочка №1 «Зернятко» в селищі Біленьке. Сьогодні було розглянуто попередні рішення про передачу його будівлі на баланс управління освіти, а також рішення про відкриття груп та введення ставок для повноцінного запуску нового дошкільного навчального закладу вже у цьому році.

Через збільшення у цьому році кількості учнів у загальноосвітніх школах міста, більшому поділу класів на групи, а також для належного рівня надання освіти дітям, що потребують індивідуальних занять управління освіти планує збільшити кількість ставок викладачів на 45,67 одиниць. Тепер це рішення також мають розглянути депутати міської ради.

Окрім того було затверджено зниження тарифів на теплову енергію для всіх споживачів КВП «Краматорська тепломережа» та затверджено умови проведення конкурсу з визначення перевізника за маршрутом №33, що має з’єднати Шабельківку із центральною частиною міста. Спеціально для участі у цьому конкурсі КП КТТУ закупили додатково 3 нові автобуси, що вже найближчим часом надійдуть у місто. Очікується, що при дотриманні усіх процедур сам конкурс відбудеться не раніше 8 грудня цього року.