Борці за Соборну Україну: Геннадій Колісник


43-річний військовослужбовець Геннадій Колісник загинув 28 грудня 2022 року під Бахмутом.

Геннадій народився у Краматорську. У 2002 році здобув фах вчителя фізичної культури у Слов’янському державному педагогічному інституті. Займався гірським туризмом та був інструктором для дітей і юнаків, а також спортивним суддею першої категорії.

У 2014 році очолив Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді. Також був заступником голови відокремленого підрозділу Федерації спортивного туризму України «Донецька обласна федерація спортивного туризму». Займався відновленням діяльності центру, працював з молоддю, займався її патріотичним вихованням. Брав участь в організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та розвитку пластового руху.

Після повномасштабного російського вторгнення чоловік пішов служити до лав Збройних сил України та став на захист рідної Донеччини.

«Його професійні інтереси сягали багатьох сторін освітянського життя. Під керівництвом Геннадія було започатковано низку всеукраїнських заходів: першу краєзнавчу конференцію, перші змагання з пішохідного туризму у приміщеннях. А далі – реалізація першого Міжнародного краєзнавчо-екологічного проекту і дитячого документального кіно з тематикою Української революції 1917-1921 років, а ще й багато регіональних цікавих і потрібних дітям заходів», – зазначається на сторінці Українського державного центру національно-патріотичного виховання.

Поховали захисника у рідному Краматорську. Сиротами залишилося троє дітей. Дружина Геннадія померла кілька років тому.

#Борці_за_Соборну_Україну