Актуальні вакансії на 27.08.2021 по м. Краматорську


Для службовців

Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки
Асистент вихователя дошкільного навчального закладу6 500,00Працювати в інклюзивній групі. Разом із вихователем групи здійснює соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, зокрема: проводить навчальні, виховні, соціально-адаптаційні заходи, використовуючи різноманітні форми роботи та запроваджуючи ефективні форми їх проведення.
вихователь6 100,00Організовувати освітньо-виховний процес з дітьми дошкільного віку відповідно до програми, що реалізується в закладі. Творчо підходити до навчально-виховного процесу, сприяти розвитку здібностей, талантів дітей.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем географії. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем інформатики (15 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем інформатики. Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем музики (4 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем трудового навчання (7 годин). Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем фізкультури на 0.5 ставки. Здійснювати навчання та виховання учнів із урахуванням специфіки навчального предмета. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем хімії (13,5 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем хімії (14,5 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця.
Вчитель закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем хімії (8 год). Здійснення навчально-виховного процесу. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії фахівця.
Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти7 000,00Працювати вчителем початкових класів. Здійснювати освітній процес з учнями 1-4 класів, проводить уроки та інші навчальні заняття. Остаточний розмір заробітної плати залежить від категорії вчителя.
вчитель-дефектолог8 000,00Вивчати і фіксувати динаміку розвитку дітей, виробляти оптимальну педагогічну стратегію, проектувати шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації кожної дитини. Проводити обстеження психофізичного розвитку дитини. Розвивати основні психічні процеси у дітей (сприйняття, увага, пам’ять, мислення),а також навички спілкування і мовну діяльність дітей. Веде консультування батьків.
Вчитель-логопед8 000,00Проведення індивідуальних та групових занять з дітьми з мовними порушеннями. Надання консультацій батькам щодо виправлення дефектів усної та письмової мови у дітей. Розробляє і вдосконалює навчально-корекційні програми, здійснення навчальної, корекційної, компенсаційної, реабілітаційної роботи з дітьми, які мають мовленнєві вади. Ведення відповідної психолого-педагогічної та статистичної документації.
завідувач виробництва6 500,00Працювати у школах. Приготування їжі для дітей в дитячих закладах згідно меню та технології приготування.
педагог-організатор7 000,00Забезпечує умови для широкого інформування учнів про діючи дитячі і молодіжні організації, об’єднання. Створює в школі сприятливі умови, які дозволяють учням проявляти громадську і моральну позицію, реалізувати свої інтереси і потреби, цікаво і з користю для їх розвитку проводити вільний час.

Для робітників

Посада (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки
бармен6 100,00Приготування кави, лате, чаю відповідно до технологій та санітарно-гігієнічних вимог, відпуск закусок, страв і кондитерських виробів.
вантажник7 000,00Здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи будівельних матеріалів та сировини.
вантажник6 100,00Працювати в торгівельному центрі. Важка фізична праця.
вантажник6 100,00Працювати за умовами строкового трудового договору. Без шкідливих звичок.
водій автотранспортних засобів6 300,00Повинен вміти працювати на бетонозмішувальній установці. Категорія С
двірник6 050,00Підтримка належного санітарного стану і порядку на території дитячого садочка.
двірник6 050,00Працювати на 0.75 ставки. Прибирати прибудинкову територію дошкільного закладу. Утримувати в чистоті ділянку дошкільного закладу, основних підходів та під’їздів до нього. Прибирати сміття з майданчиків для ігор, веранд на території закладу. Стежити за станом огорожі території закладу, за необхідності ремонтувати її. Влітку косити траву, в зимовий період своєчасно прибирати сніг з доріжок. Відсутність шкідливих звичок.
дорожній робітник10 000,00Очищення автошляхів від пилу і бруду, обробка країв раніше покладеної смуги з асфальтобетону, обробка стиків покриття, переносення гарячого і розрідженого бітуму.
кухар6 300,00Працювати кухарем в шкільній їдальні.
кухонний робітник6 100,00Працювати за умовами строкового трудового договору. Працювати на роздачі їжі в школі.
підсобний робітник6 050,00Прибирання, складування товару.
продавець непродовольчих товарів8 000,00Надання кваліфікованої консультації покупцям, комплексний підбір товару, викладання товару, знання асортименту. Професійні навички: висока працездатність, вміння професійно презентувати продукцію та донести її переваги клієнту, активність.
фрезерувальник10 000,00Фрезерування деталей середньої складності на однотипних, горизонтальних і вертикальних універсальних фрезерних верстатах, на простих поздовжньо-фрезерних, копіювальних і шпонкових верстатах з застосуванням різального інструменту універсальних пристроїв.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (06264) 6 07 58