8 та 9 травня краматорців закликають відзначити пам’ятні дні не створюючи скупчень біля меморіалів та пам’ятників, а краще – лишатись удома


Шановні краматорці!

8 та 9 травня Україна відзначає дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У багатьох родинах краматорців існують традиції відзначати цей день і ми ставимося до цих традицій з великою повагою. Пам’ять про тих, хто боровся із гітлерівською навалою – вічна.
Нагадуємо, що в Україні діє воєнний стан, наші міста, зокрема й Краматорськ, війська РФ бомблять з літаків, обстрілюють ракетами та реактивною артилерією. В зв’язку з цим у Краматорську не проводитимуть у ці дні жодних масових заходів.Якщо ви все ж виявите бажання згадати наших захисників – колишніх та сучасних, зробіть це у приватному порядку, уникайте створення скупчень біля пам’ятників та меморіалів.

У Краматорську будуть суттєво посилені заходи безпеки, прислухайтесь до прохань правоохоронних органів та оголошень про повітряну тривогу та завжди переходьте в укриття при їх звучанні. У багатьох містах України введено “довгу” комендантська годину – зважайте і на це. Комендантська година на Донеччині діє без змін – з 20:00 до 05:00.

Бережемо пам’ять у наших серцях і з нетерпінням чекаємо на перемогу!