Звіт старости Дмитрівського старостинського округу за 2021 рік


До складу Дмитрівського старостинського округу входить 1 населений пункт – село Дмитрівка, в якому зареєстровано 583 чоловіка.

Основна робота Дмитрівського старостинського округу спрямована на благоустрій села та взаємодію з населенням села Дмитрівка.

У І кварталі 2021 року на території Дмитрівського старостинського округу були проведені особисті виїзні прийоми міським головою, його заступниками та секретарем міської ради

У січні – лютому 2021 року здійснювався виїзний прийом спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради для оформлення субсидій.

З 5 лютого 2021 року на території села Дмитрівка Краматорським КАТП здійснюється подвірний вивіз твердих побутових відходів, ведеться роз’яснювальна робота з населенням з приводу укладання договорів, станом на 01.12.2021 року укладено 172 договора, що складає 64 %.

Два рази на місяць по четвергам спеціалістами КАТП проводиться виїзний прийом для здійснення оплати та укладання договорів.

У поточному році КП ДРУАС проводилась робота з благоустрою території Дмитрівського старостинського округу, а саме: прибирання та обкіс – узбіччя вздовж автодороги Краматорськ – Олександрівка, зупинок громадського транспорту, дитячого та спортивного майданчику, пам’ятника та скверу.

КП ДРУАС проводилась робота по обрізці гілля дерев та видалення порослі по заявкам старости та мешканців села. Також згідно звернення старостинського округу були обстежені аварійні дерева на території села Дмитрівка у кількості 20 одиниць. Ордер на видалення дерев виготовлений, але ця процедура потребує фінансування .

До Дня Перемоги був відремонтований пам’ятник загиблим воїнам у Другій Світовій війні, який знаходиться у центрі села Дмитрівка та приведена у належний стан прилегла до нього територія.

9 травня на пам’ятнику відбулося покладання квітів.

У ІІ кварталі 2021 року КП «Краматорський водоканал» була проведена робота по підключенню свердловини водопостачання та заміні 200 м. водопровідної труби по вулиці Южній (насос та труба придбані за рахунок коштів мешканців вулиці Южної).

Для благоустрою території кладовищ, які розташовані на території Дмитрівського старостинського округу був здійснений підвоз піска КП «Ритуальна служба» та ТОВ «Крамагросвіт».

До дня довкілля старостинським округом разом з населенням була організована робота по прибиранню території села Дмитрівка, по кожній вулиці був проведений суботник.

У травні місяці поточного року була організована робота з озеленення центра села Дмитрівка. Силами населення були висаджені саджанці дерев, кущів та квітів.  Надалі регулярно проводилась робота з благоустрою озелененої ділянки.

Була організована робота по виготовленню лавок з піддонів, силами населення, виготовлені 5 лавок.

На протязі звітного періоду проводилася робота із зверненнями громадян.

Основні питання з якими зверталися громадяни: благоустрій, автобусне сполучення, відключення електроенергії, водопостачання, надання субсидій, земельні питання, питання реєстрації актів громадського стану, питання реєстрації та зняття з реєстрації, соціальні питання та інші.

У 2021 році проведено 17 зборів громадян. Основні питання, які були розглянуті на зборах: благоустрій села, водопостачання, вивіз твердих побутових відходів та укладання договорів, зовнішнє освітлення.

Старостинським округом у звітному періоді видано 262 довідки та 10 актів про проживання.

Організувалася доставка квитанцій на оплату земельного податку та надавалися роз’яснення щодо сплати податку.

У квітні місяці поточного року була створена ініціативна група села Дмитрівка, до якої входить представник від кожної вулиці. За звітний період проведено 5 засідань ініціативної групи, на яких були розглянуті питання: зовнішнє освітлення, водопостачання, укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів, проведення суботників, ліквідація стихійних звалищ, обкос очерету та прибирання берегів (засідання відбулося за участю представника Донрибкомбінату).

У поточному році було організоване та проведене свято для дітей до дня захисту дітей та день села, за рахунок спонсорської допомоги фермерів, які обробляють земельні ділянки на території Дмитрівського старостинського округу.

З 17 листопада почали працювати офіцери громади.

Згідно рішення Краматорської міської ради від 17.12.2020 № 2/VII-18 «Про реорганізацію сільської та селищних рад шляхом приєднання до Краматорської міської ради» Дмитрівську сільську раду було реорганізовано та приєднано до Краматорської міської ради, у І півріччі 2021 року проведено передачу майна Дмитрівської сільської ради до Краматорської міської ради. Все майно передане згідно передавальних актів.

Старостинським округом проведена робота по передачі документів Дмитрівської сільської ради до архівного відділу райдержадміністрації Донецької області згідно описів за 1945-2015 роки.

Підготовлені описи справ за 2016-2020 роки, які відправлені на затвердження до державного архіву Донецької області.

Старостинським округом проведена робота по підшивці документів згідно описів справ за 2016-2020 роки у кількості 180 одиниць.

На даний час триває робота з ліквідації Дмитрівської сільської ради, як юридичної особи.  

Староста                                                                                                                Н.М. Мічківська