Звернення міського голови Олександра Гончаренка до 78-ї річниці визволення Краматорська та Донеччини від нацистських загарбників

06.09.2021, 11:34, 86,

Шановні краматорці!

Кожного року, 6 вересня, мешканці нашого міста збираються у Сквері Героїв біля Вічного вогню, щоб віддати шану загиблим у боях воїнам. Саме у цей день 78 років тому наше місто було звільнено від окупації нацистських загарбників. У боях за Краматорськ загинуло і померло від поранень понад тисячу військовослужбовців. Кожен з них – герой, і ми завжди пам’ятатимемо їхній подвиг.

Друга світова війна стала найстрашнішою трагедією людства у XX сторіччі. Голод, страх, смерть, знищення усього цінного – ось, що принесли з собою нацисти. На щастя, наші пращури змогли зупинити це жахіття. Завдяки нашим воїнам, ми отримали шанс на мирне життя. Але і сьогодні ми змушені захищати це право зі зброєю в руках. Певен, що ми здобудемо перемогу, як і наші воїни майже сторіччя тому – адже ми їхні нащадки, волелюбні та сильні.

Тож докладемо всіх зусиль, щоб кожен зробив усе можливе в ім’я зміцнення і процвітання нашої держави – це буде найкращим пам’ятником і проявом шани до всіх, хто боровся за визволення як Краматорська, так і України.