Звернення міського голови Андрія Панкова з нагоди Дня українського добровольця


 березні 14-го року, коли Україна вже зазнала збройної агресії, на поміч армії та міліції прийшли добровольці. П’ятсот відчайдухів з Майдану 14 березня 2014 року на базі полігону Національної гвардії у Нових Петрівцях сформували перший в історії сучасної України Добровольчий батальйон, що сьогодні носить ім’я героя, справжнього бойового генерала Сергія Кульчицького. Часто це були люди без спеціальної військової освіти, що тримали зброю в руках уперше. Та головне, що вони мали – це міцний дух і нестримне бажання жити у незалежній та самостійній Україні. Багато з них, так само як їх перший славний командир генерал-майор Кульчицький, слідуючи до цієї мети, віддали найдорожче – власне життя.

     Упродовж перших місяців бойових дій саме українські добровольці не дали просунутись ворогу в глиб країни і навіть істотно відкинули його назад влітку 2014 року.

     Сьогодні ми з сумом та жалем на серці згадуємо полеглих героїв. Гідно і з честю вітаємо тих, хто залишився в живих. Ми дякуємо вам, за вільний Краматорськ. Ми з нетерпінням чекаємо, коли Мир запанує на українській землі. Ми віримо, що це буде скоро і ми робимо для цього усе можливе. Слава українським добровольцям!

Міський голова

Андрій Панков