Звернення міського голови Андрія Панкова у зв’язку з введенням надзвичайної ситуації у Донецькій області


Шановні краматорці!

     У зв’язку з введенням у Донецькій області надзвичайної ситуації, сьогодні відбулось спільне засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV. Приклад таких країн як Італія, Іспанія, Франція говорить, що ті заходи, які запроваджуються у нашому місті, хоч і непопулярні, але вкрай необхідні.

     З урахуванням протоколу засідання обласної комісії № 7 від 20.03.2020 р. по місту Краматорськ було вирішено:

     – керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за рішенням виконкому №208 призначено мого заступника, Сергія Боєвського;

     – вводиться заборона на відвідування парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків;

     – з 23 березня 2020 року тимчасово забороняється робота ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих і непродовольчих товарів;

     – вводиться обмеження на кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати у торгових залах магазинів – не більше 1 особи на 10 квадратних метрів;

     – у найближчі кілька днів громадський транспорт почне працювати за системою перепусток, а користуватись ним зможуть виключно люди, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Більше того, для забезпечення транспортом медичних працівників міський відділ охорони здоров’я заключає додаткові договори із перевізниками.

     На сьогоднішній день ситуація у місті повністю контрольована, немає жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус.

     Шановні краматорці – ті, хто повертається з-за кордону – прошу вас відповідально підійти до заклику Міністра охорони здоров’я України про необхідність двотижневої самоізоляції, у першу чергу, заради здоров’я ваших близьких та рідних.

     Крім того, депутатам міської ради буде запропоновано переглянути деякі статті видатків міського бюджету та сформувати резервний фонд на випадок загострення ситуації в місті.»

Міський голова

Андрій Панков