Звернення міського голови Андрія Панкова щодо запобігання зенесенню і поширенню випадків коронавірусу


Шановні мешканці Краматорська!

Відповідно до Рішення Кабінету міністрів України на всій території України до 3 квітня встановлено карантин. Заборонено відвідування закладів освіти, проведення всіх масових зборів, роботу суб’єктів господарювання, що передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності. Заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. У нашому місті наразі вживаються всі необхідні заходи що до запобігання поширенню коронавірусу. Також вводяться обмеження що до пересування у пасажирському міському транспорті.

На цей час жодного підтвердження захворювання на коронавірус у Краматорську немає. Усі заходи спрямовані у першу чергу на стримування можливого розповсюдження нової хвороби. Ситуація у місті є контрольована, міські служби працюють злагоджено та готові до надання у разі потреби будь-якої допомоги населенню.

Закликаю містян піклуватися про своє здоров’я, максимально самоізолюватися, дотримуватися рекомендацій відносно профілактики зараження, а у разі поганого самопочуття та явних ознак респіраторного захворювання – негайно звертатися до сімейного лікаря.

Дотримуйтесь ще й інформаційної гігієни. Не збирайте та не розповсюджуйте плітки та шокуючи історії. Паніка та чутки тільки заважають боротися зі складними ситуаціями. Краматорське самоврядування через свої офіційні інформаційні канали буде постійно інформувати вас про епідеміологічний стан, заходи, які відбуваються у місті з метою недопущення поширення коронавірусу та функціювання міської інфраструктури.

Бережіть себе та своїх близьких.

Міський голова

Андрій Панков