Звернення до керівників підприємств, установ, організацій міста Краматорська щодо оцифрування документів про трудову діяльність працівників


Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області доводить до Вашого відома, що на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 №1084 «Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» (далі – Постанова №1084), розпочато роботу з оцифрування документів про трудову діяльність застрахованих осіб.

      Постановою №1084 затверджено Порядок обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі (далі – Порядок).

      Відповідно до Порядку відомості про трудову діяльність працівника подаються Пенсійному фонду України через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України у вигляді копій документів, передбачених законодавством та виготовлених шляхом сканування з обов’язковим накладенням страхувальником або працівником кваліфікованого електронного підпису.

      Звертаємо увагу, що невід’ємною складовою поданих відомостей, є сканована копія згоди працівника щодо надання дозволу на обробку його персональних даних, передбачених вищезазначеним Порядком.

      Першочергово необхідно опрацювати трудові книжки майбутніх пенсіонерів, які набувають право для призначення пенсійних виплат у червні-вересні 2020 року.

      Просимо залучитися до роботи в напрямку подання до управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську відомостей про трудову діяльність працівників Вашого підприємства.

      Інформаційну та методологічну інформацію з питань оцифрування трудових книжок можна отримати у фахівців відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління за номером (0626) 41-88-03.

      Дякуємо за співпрацю!

Адміністрація управління Пенсійного фонду України
у м. Краматорську Донецької області