Звернення Андрія Панкова до медичних працівників Краматорська


“Добрий день всім!

     Ще одна лінія фронту увійшла в наше життя – це фронт війни з короновірусом. Весь світ у ці дні засинає і прокидається з тривожними зведеннями про кількість хворих та видужалих, про кількість тих, кого хвороба забрала з життя. Щоденні новини про ізоляцію, про карантин, про незручності, які він викликав і його наслідки, заповнили всі інформаційні платформи. Сотні експертів аналізують правильність або неправильність дій влади, лають або дорікають, дають поради або оцінки.

     Але є категорія людей, яка в цих складних обставинах не піддалася паніці і важким думкам, не самоусунулися в цій новій війні. Це лікарі всього Світу. Це наші лікарі.

     Звертаюся до медичних працівників Краматорська, до всіх, хто стоїть на сторожі здоров’я городян. Перше і головне – бережіть себе! Ви – солдати тієї армії, яка тримає першу лінію оборони. Місто своєю чергою вжило заходи, щоб захистити кожного медпрацівника, чий професійний обов’язок збігся з виконанням найважливішого завдання – подолання пандемії. У кожного з вас є рідні і близькі люди. Вони переживають за вас.

     Не може бути спокійним і моє серце в ситуації, коли є розуміння ризику, який супроводжує вашу роботу. Усі медичні працівники, які безпосередньо контактують з хворими, отримають додаткову фінансову підтримку.

     Окремо звертаюся до жителів Краматорська, особливо до людей старшого покоління – не порушуйте правил карантину!

     Не слід недооцінювати ситуацію. Пам’ятайте – оберігаючи себе, ви оберігає наших медиків.

     Бажаю всім здоров’я. Бережіть себе”.

Міський голова

Андрій Панков