ЗНО у Краматорську пройде у 9 пунктах тестування

23.06.2020, 10:34, 66,

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайним ситуаціям 22 червня прийняла рішення, що епідемічна ситуація в Україні дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня. У Краматорську ЗНО буде проходити у дев’яти пунктах тестування, на базі КУГ, ОШ №№ 2, 5, 8, 10, та інших. Діяльність пунктів тестування у Краматорську буде забезпечувати понад 600 спеціально навчених та сертифікованих співробітників.

Міносвіти та науки, Український регіональний центри оцінювання якості освіти та пункти тестування заявили про готовність провести ЗНО у безпечних умовах, в відповідності з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря . Про це доповіли в прес-службі МОЗ України.

Допуск до складання ЗНО буде відбуватися при відсутності ознак ОРЗ та після вимірювання температури, яка не повинна перевищувати 37,2 градуса. Кожен учасник ЗНО повинен мати захисну маску або респіратор. Відстань поміж учасниками повинна бути не менш ніж 1,2 метри, необхідно суворо дотримувався режиму носіння масок, на пунктах тестування повинні бути в наявності антисептики, супровід медиків та національної поліції.

З метою недопущення скупчення людей для входу в пункти тестування буде відведено більше часу, вхід різних учасників буде розведено у часі. Контролювати дотримання вимог на пунктах тестування буде Держпродпотребслужба.