Змінюється схема використання електросирен


Змінюється схема використання електросирен

Від завтра, 21 жовтня 2022 року, у Краматорську змінюється схема використання електросирен в денний час для оповіщення про ракетну (авіаційну) небезпеку.

В цей період доби сирени будуть вмикатися на 5 (п’ять) хвилин безпосередньо при оголошенні «Повітряної тривоги» та на початку кожної пів години впродовж часу, поки триватиме небезпека. Для інформування про «Відбій тривоги» сирени будуть вмикатися короткочасно – на 1 (одну) хвилину.

В нічний час (впродовж дії «комендантської години») схема використання сирен для оповіщення про ракетну (авіаційну) небезпеку залишається без змін: сирени будуть вмикатися одноразово при оголошенні «Повітряної тривоги» та працюватимуть лише впродовж 5 (п’яти) хвилин незалежно від тривалості самої небезпеки. Передача сигналу «Відбій повітряної тривоги!» буде здійснюватися короткочасним (до 1 хвилини) звучанням сирен.

Одночасно із запуском сирен всіма офіційними каналами інформування міської ради, у тому числі в соціальних мережах, телеграм-каналах тощо передаватиметься повідомлення «Краматорськ! Всі в укриття!» або «УВАГА! Повітряна тривога!».

Будь ласка, звертайте увагу, не ігноруйте та серйозно ставтеся до таких повідомлень, адже від цього залежить ваше життя!

Пам’ятайте: після 5-хвилинного звучання сирени вимикатимуться, однак це ні в якому разі не означатиме того, що небезпека вже минула!

Будь ласка, обов’язково доведіть цю інформацію до своїх родичів, знайомих, насамперед, осіб похилого віку! Зберігайте спокій, дійте за сигналами небезпеки швидко, але без паніки.