Змінились персональні дані – зверніться до податкової!


Краматорська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР, відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями. Тобто, у разі зміни прізвища, місця реєстрації, отримання нового паспорта тощо, фізичній особі необхідно звернутись до найближчого Центру обслуговування платників Державної податкової служби України  (далі – ЦОП) з паспортом, іншими документами, які підтверджують зміну таких даних, та їх копіями. Якщо в паспорті відсутня інформація про реєстрацію місця проживання/перебування особи або така інформація внесена до безконтактного електронного носія – необхідно пред’явити документ (довідку) про реєстрацію місця проживання/перебування.

З рекомендаціями щодо подання відомостей для внесення змін до ДРФО засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі – Електронний кабінет) фізичні особи можуть ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці: Головна/Фізичним особам/Внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб.
            Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Робота у приватній частині «Електронного кабінету» здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.
          В електронному вигляді заява за ф. № 5ДР подається через меню «ЕК для громадян»/ Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків Форма 5ДР».

Звернутись до ЦОПу ви можете за адресою м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 22, телефон для попереднього запису (06264) 7-33-52, телефон для довідок (06264) 5-42-93.