Зміни у роботі громадського транспорту – перевозити можна більше пасажирів, але тільки за умови наявності спеціального квитка


Кабінет Міністрів вносить зміни до раніше встановлених умов здійснення пасажирських перевезень в умовах діючих карантинних обмежень та заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Починаючи від завтра у громадському транспорті Краматорська дозволено перевозити пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах та тільки за умови наявності у водіїв та пасажирів засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно, а також з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

За усіма маршрутами громадського транспорту перевезення відбуватимуться за графіком, що діяв у будні дні – з 5 до 10 години ранку, та з 14:30 до 19:30 години по обіді. Головна задача – перевезення працівників, що забезпечують життєдіяльність міст або мають безперервний промисловий цикл. Саме тому скористатись тролейбусом чи автобусом можна тільки за умови наявності спеціального квитка (або за перепусткою підприємства, що має безперервний промисловий цикл – зокрема великих заводів Краматорська).