Збитки аграріїв від бойових дій


До уваги суб’єктів господарювання в галузі агропромислового комплексу Краматорської територіальної громади!  

Документування агараіями фактів збитків внаслідок бойових дій

З метою проведення організаційної роботи щодо визначення обсягів компенсації збитків, завданих аграрному сектору економіки Краматорської територіальної громади Донецької області внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, виконавчий комітет Краматорської міської ради повідомляє.

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України передумовою можливості отримання аграріями компенсації понесених збитків та втрат внаслідок бойових дій є звернення до компетентних органів для здійснення належної фіксації факту знищення (пошкодження, викрадення) засобів виробництва, будівель, сховищ, урожаю тощо та внесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР).

У зв’язку з цим, рекомендуємо суб’єктам господарювання, які здійснюють виробничу діяльність на території Краматорської територіальної громади Донецької області, здійснювати (у разі виникнення необхідності) належне документування таких подій, зокрема, шляхом ініціювання внесення відповідних відомостей до ЄРДР.

Інформацію про факти, які вже мали місце і належним чином зафіксовані та оформлені, просимо невідкладно надавати до відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради згідно форми (нижченаведена) на електронну адресу (e-mail: torgotdel@krm.gov.ua) з приміткою в темі повідомлення «ЄРДР» (форма додається «doc»). Надану інформацію у подальшому буде направлено до центральних та місцевих органів виконавчої влади для узагальнення та відповідного реагування.