Заява про наміри реконструкції спортивного комплексу «АВАНГАРД» (глядацькі трибуни)


Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської Ради заявляє про наміри реконструкції спортивного комплексу «АВАНГАРД» за адресою:  Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Гампера Конрада, буд. 3А». Трибуни.

Основна вимога – приведення стадіону до 3 категорії  (дозволено проведення матчів УПЛ, фінальні матчі Кубку та Суперкубку України); суміщення стадіону з легкоатлетичними видами спорту для проведення змагань.

Проєктування виконується у відповідності до вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу (Українська асоціація футболу, 2020 р.).

Кількість глядацьких місць – не менше 4500.

Проектом передбачено будівництво глядацьких трибун з вбудованими приміщеннями та навісом, згідно вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.

Будівля оснащена системами опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електропостачання.

Теплопостачання та гаряче водопостачання забезпечується від індивідуального теплового пункту. Робочим проєктом передбачена припливно-витяжна вентиляція з механічним спонуканням. Холодне водопостачання будівлі передбачено від зовнішньої мережі міського водопроводу. Відведення стічних вод передбачено в існуючу міську систему каналізації.

Будівля оснащена системами пожежної сигналізації,   протипожежного захисту,  оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, пожежогасіння,  блискавкозахисту, відеонагляду, контролю доступу та медіа.

Проєктом передбачені функціонально-планувальні елементи будівлі доступні для маломобільних відвідувачів (МГН).

Потреба в ресурсах при експлуатації і будівництві: ділянка існуюча; сировинних: щебінь, пісок; енергетичних: від існуючих мереж, при будівництві: дизпаливо, бензин;  водних: від існуючих мереж, при будівництві – 1,5 м3 /доб.

Будівельні сировина і матеріали повинні мати сертифікат радіаційної якості, виданий радіологічною лабораторією.

Проєкт виконано відповідно вимогам чинних нормативних документів в частині регламентації пов’язаних з природоохоронною діяльністю.

Додаткової інженерної підготовки не потрібно.

Можливі впливи планованої  діяльності при будівництві  на навколишнє середовище: клімат та мікроклімат – не  вплине; повітряне середовище – не надасть істотного  впливу, викиди продуктів згорання палива автотехніки і викиди процесів зварювання  у повітряне середовище за період будівництва, концентрації забруднюючих речовин на межі житлової зони з урахуванням фону складуть менше 1.0 ГДК; геологічне середовище – не спричиняє негативного впливу; водне середовище – не спричиняє негативного впливу; ґрунти –  не спричиняє негативного впливу; рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти – не вплине, передбачено благоустрій,  озеленення території; навколишнє соціальне середовище – не спричиняє негативного впливу; навколишнє техногенне середовище – не спричиняє негативного впливу.

Тверді побутові відходи, будівельні відходи передаються за договорами із спеціалізованими підприємствами.

 ОВНС буде  виконано в обсязі ДБН А.2.2-1-2003 “Склад і зміст оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) при проєктуванні й будівництві підприємств і споруджень”

Свої зауваження і пропозиції про проектовану діяльність просимо направляти в міську раду за адресою: 84313, Донецька обл., м. Краматорськ, пл. Миру, 2.