Заява про екологічні наслідки діяльності «Реконструкція спортивного комплексу «АВАНГАРД» (футбольне поле)


Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської Ради заявляє про екологічні наслідки діяльності«Реконструкція спортивного комплексу «АВАНГАРД» за адресою:  Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Гампера Конрада, буд. 3А». Футбольне поле з благоустроєм та інженерними мережами».

Основна вимога – приведення стадіону до 3 категорії  (дозволено проведення матчів УПЛ, фінальні матчі Кубку та Суперкубку України); суміщення стадіону з легкоатлетичними видами спорту для проведення змагань.

Проєктування виконується у відповідності до вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу (Українська асоціація футболу, 2020 р.).

Кількість глядацьких місць – не менше 4500.

Реконструкцією передбачено: ігрове поле інтегроване в стандартні кругові бігові доріжки та суміщене з легкоатлетичними секторами для змагань (стрибків в довжину та потрійного стрибка, яма з водою, метання списа, метання диска та молота, стрибків з шестом, штовхання ядра, стрибків в висоту). Кількість стандартних бігових доріжок – 8; інженерні системи для забезпечення безпеки проведення матчів та функціонування стадіону; електронне табло; систему освітлення; зовнішні інженерні мережі; під’їзні шляхи та паркувальні місця; благоустрій території та чаші стадіону; комплексне відокремлення інфраструктури стадіону архітектурною огорожею.

Стадіон облаштовується: електронною системою контролю доступу на стадіон; системами зовнішнього відеоспостереження, блискавкозахисту, охоронної сигналізації, зв’язку та структуровані кабельні мережі, медіа: звук, системи телетрансляції та пости телекамер.  

Проєктом передбачені заходи з забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Проєктована діяльність не супроводжується значними тепловими викидами, відсутні електромагнітні та іонізуючі випромінювання. Скидання у відкриту водойму відсутні. Тверді  побудові відходи, будівельні відходи передаються за договорами із спеціалізованими підприємствами, що мають ліцензії у сфері поводження з небезпечними відходами. 

Забруднення довкілля токсичними відходами виключається. Інші шкідливі чинники – іонізуючі випромінювання, ультразвук, вібрація  відсутні. Ризик планованої діяльності для здоров‘я населення зневажливо малий. Екологічний і соціальний ризики  прийнятні.

При реалізації проєктних рішень використовуються будівельні матеріали та вироби за наявності позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи (ст. 11 Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»).

В результаті  прийнятих проєктних рішень екологічна обстановка в районі розташування проєктованого  об’єкту не буде погіршена.

Замовник зобов’язується виконувати проєктні рішення згідно з санітарними нормами і правилами,  вимогами екологічної безпеки.

Свої зауваження і пропозиції про проектовану діяльність просимо направляти в міську раду за адресою: 84313, Донецька обл., м. Краматорськ, пл. Миру, 2.