Заява про екологічні наслідки діяльності «Реконструкція спортивного комплексу «АВАНГАРД» (глядацьких трибун)


Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської Ради заявляє про екологічні наслідки діяльності«Реконструкція спортивного комплексу «АВАНГАРД» за адресою:  Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Гампера Конрада, буд. 3А». Трибуни.

Основна вимога – приведення стадіону до 3 категорії  (дозволено проведення матчів УПЛ, фінальні матчі Кубку та Суперкубку України); суміщення стадіону з легкоатлетичними видами спорту для проведення змагань.

Проєктування виконується у відповідності до вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу (Українська асоціація футболу, 2020 р.).

Кількість глядацьких місць – не менше 4500.

Проектом передбачено будівництво глядацьких трибун з вбудованими приміщеннями та навісом, згідно вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу. Будівля оснащена системами опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електропостачання.

Теплопостачання та гаряче водопостачання забезпечується від індивідуального теплового пункту. Робочим проєктом передбачена припливно-витяжна вентиляція з механічним спонуканням.

Холодне водопостачання будівлі передбачено від зовнішньої мережі міського водопроводу. Відведення стічних вод передбачено в існуючу міську систему каналізації.

Будівля оснащена системами пожежної сигналізації,   протипожежного захисту,  оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, пожежогасіння,  блискавкозахисту, відеонагляду, контролю доступу та медіа.

Проєктом передбачені функціонально-планувальні елементи будівлі доступні для маломобільних відвідувачів (МГН).

Проєктована діяльність не супроводжується значними тепловими викидами, відсутні електромагнітні та іонізуючі випромінювання. Скидання у відкриту водойму відсутні. Тверді  побудові відходи, будівельні відходи передаються за договорами із спеціалізованими підприємствами, що мають ліцензії у сфері поводження з небезпечними відходами. 

Забруднення довкілля токсичними відходами виключається. Інші шкідливі чинники – іонізуючі випромінювання, ультразвук, вібрація  відсутні. Ризик планованої діяльності для здоров‘я населення зневажливо малий. Екологічний і соціальний ризики  прийнятні.

При реалізації проєктних рішень використовуються будівельні матеріали та вироби за наявності позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи (ст. 11 Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»).

В результаті  прийнятих проєктних рішень екологічна обстановка в районі розташування проєктованого  об’єкту не буде погіршена.

Замовник зобов’язується виконувати проєктні рішення згідно з санітарними нормами і правилами,  вимогами екологічної безпеки.

Свої зауваження і пропозиції про проектовану діяльність просимо направляти в міську раду за адресою: 84313, Донецька обл., м. Краматорськ, пл. Миру, 2.