Завтра у Краматорську розпочне роботу новий міський маршрут

06.01.2021, 11:30, 1763,

Від завтра, 7 січня, у Краматорську почне працювати новий маршрут № 33, який з’єднає Шабельківку із Соцмістом. Це ще один крок по з’єднанню найбільш віддалених селищ із центром та розвитку транспортної інфраструктури.

Сьогодні під час першого в цьому році засіданню виконавчого комітету було прийняте рішення про затвердження переможця конкурсу серед перевізників – ним стало комунальне підприємство КТТУ. Для цього підприємством у минулому році було закуплено 3 новеньких сучасних автобуса, які відповідають усім необхідним вимогам: машини обладнані трекінговою GPS-системою, кондиціонерами у салоні, інформаційними екранами, внутрішньою і зовнішньою автоматичною інформаційною транспортною системою аудіоінформування пасажирів. Задній майданчик має низький рівень підлоги і відкидний пандус. На їх придбання із міського бюджету було витрачено майже 7,5 мільйонів гривень.

Сам маршрут матиме довжину 19,3 кілометри в одному напрямку, орієнтовний інтервал руху в години пік має складати від 35 до 45 хвилин. Мешканці СМТ Шабельківка матимуть змогу безпересадково дістатись до важливих об’єктів соціальної інфраструктури, що розташовані у центральній частині міста. Кінцева зупинка маршруту розташовується на оборотному кільці тролейбуса по вулиці Дружби «ПАТ НКМЗ», біля льодової арени та майбутнього міського комунального басейну.