Завдяки співфінансуванню у Краматорську капітально ремонтується житловий фонд

24.06.2020, 14:43, 79,

У рамках «Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2020 рік» успішно запроваджується проведення капітального ремонту та реконструкції на умовах співфінансування співвласниками. У цьому році ремонтуються покрівлі та ліфти.

Провівши збори та сформувавши ініціативні групи у багатоквартирних будинках міста, були визначені уповноважені особи та зібрані кошти, після чого було укладено трьохсторонні договори між відділом житлового господарства, уповноваженими представниками співвласників багатоквартирних будинків та підрядними організаціями на проведення капітальних ремонтів конструктивів.

Станом на 24 червня тривають роботи з капітальних ремонтів покрівель за адресами: вул. Прилуцька 16 (міський бюджет – 83%, кошти Співвласників – 17%), вул. Кирилкіна 26 (міський бюджет – 83% , кошти Співвласників – 17 %), та вул.Дружби 6 (міський бюджет – 87%, кошти Співвласників – 13%).
Також за умови співфінансування (міський бюджет – 95%, кошти Співвласників – 5%) проведено капітальні ремонти ліфтів будинку № 53 по вул. Ярослава Мудрого (6 під’їздів) та продовжуються ремонти по вул. Двірцевій 53 (6 під’їздів), ) та вул. Кришталевій 2 (3 під’їзди).