Затверджено нову вартість проїзних для комунального транспорту – знижку отримають школярі та студенти


4 березня на черговому засідання члени виконкому затвердили вартість проїзних квитків у транспорті КП КТТУ та фінансові плани для кількох комунальних підприємств на 2020 рік. Питання узгодження статуту громадського формування з охорони правопорядку поки що відкладено.

За проханням членів виконкому відділ транспорту, зв’язку та енергетики вніс корективи у рішення про встановлення вартості проїзних квитків для проїзду в автобусах КП КТТУ, чим знизив вартість місячного проїзного квитка для школярів та студентів з 252 гривень до 84 та 126 гривень відповідно.

Окрім того погоджено введення проїзних квитків на проїзд двома видами транспорту (тролейбус-автобус) та встановлено наступні ціни:

– для учнів 110,00 грн. (сто десять грн. 00 коп.);

– для студентів 165,00 грн. (сто шістдесят грн. 00 коп.);

– для громадян 330,00 грн. (триста тридцять грн. 00 коп.).

Вартість проїзних квитків у електротранспорті не змінилась.

Після опублікування даного рішення на сторінках газети “Краматорська Правда” нові місячні проїзні квитки можна буде придбати починаючи з 20 березня у касі КП КТТУ, що розташована на території підприємства за адресою вул. Аероклубна, 103.

Керівники комунальних підприємств міста сьогодні представили членам виконкому фінансові плани підзвітніх підприємств на 2020 рік. Таким чином, було затверджено фінплани Комунального автотранспортного підприємства 052810, КП «ДРУАС», СКП «Ритуальна служба» та КП «Міськсвітло».

На минулому засіданні виконкому жваву дискусію викликала ініціатива однієї з приватних охоронних організацій створити громадське формування з охорони громадського порядку «Сфера». Члени виконкому, перед затвердженням статуту організації виявили бажання почуту аргументацію про необхідність створення формування від його керівника та голови відділу національної поліції міста, яких було запрошено на сьогоднішнє засідання виконкому. Але 4 березня, тобто сьогодні, вони задіяні у інших заходах тому не змогли бути присутніми, через що це питання вирішено перенести на наступне засідання.