Заступник міського голови Краматорська привітав військових Національної гвардії

26.03.2021, 12:28, 1271,

Сьогодні відзначається сьома річниця створення Національної гвардії України. Урочисті заходи в нагоди святкування відбулися у військовій частині 3035 східно-територіального об’єднання Національної гвардії України в Слов’янську.

Військових привітали керівники військової частини, заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко, міський голова Слов’янська Вадим Лях.

Заступник міського голови Краматорська вручив військовим подяки та пам’ятні подарунки за віддану службу державі, високі професійні якості та самовідданість.  

«Прийміть щирі вітання з нагоди сьомої річниці створення Національної гвардії України. За ці роки ви пройшли по-справжньому героїчний шлях, захищаючи та оберігаючи свободу нашої рідної землі.

Окрім цього ваші підрозділи залучені до патрулювання міст у вечірній та нічний час, що значно покращує криміногенну ситуацію.

Щиро дякую вам за наш спокій та мирне життя. Бажаю, щоб вам завжди вистачало сил та мужності, а в ваших родинах завжди панували розуміння та злагода, – звернувся до присутніх Валерій Радченко.  

Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим військовим.