Заступник міського голови Краматорська привітав військову частину з 25-ою річницею створення

01.10.2021, 14:12, 291,

Валерій Радченко від імені міського голови Краматорська Олександра Гончаренка привітав з 25-ою річницею з дня створення військову частину А 3546.

З нагоди свята у школі мистецтв № 1 відбувся концерт. Під час урочистої частини заходу військовослужбовців вітали почесні гості та колеги.

Звертаючись до присутніх, Валерій Радченко подякував за спокій та мирне життя.   

«Від імені міського голови, громади та від себе особисто вітаю зі святом та дякую за вірність присязі та відданість державі. 25 років ви стоїте на захисті інтересів нашої країни! Зараз у вас дуже великий досвід, який ви передаєте молодому поколінню. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги та досягнень на службі», – сказав заступник міського голови.

За зразкове виконання службових обов’язків, мужність та патріотизм, проявлені під час виконання службових завдань, відмінну дисципліну та з нагоди 25-ї річниці створення військової частини від імені міського голови Краматорська Валерій Радченко вручив подяки.  

Для військовослужбовців та гостей свята виступили творчі колективі міста.

Довідка

25 років тому, 1 жовтня 1996 року, на підставі директиви Міністра оборони України, на базі аеродрому Краматорськ була сформована 62 авіаційна комендатура  військова частина А 3280. 1 лютого 1998 року була переформована у 85 авіаційну комендатуру (військова частина  А 3546)  

З 15 квітня 2014 року по 28 квітня 2018 року – військова частина  А3546 безпосередньо брала участь у Антитерористичній операції і захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення Антитерористичній операції  на території Донецької та Луганської областей.