Заступник міського голови Краматорська привітав військовослужбовців

20.08.2021, 13:52, 105,

Сьогодні Валерій Радченко від імені міського голови Краматорська Олександра Гончаренка привітав та вручив відзнаки особовому складу Національної гвардії України та поздоровив з річницею з дня створення 11 прикордонний загін.

Привітали 15 Слов’янський  полк Національної гвардії України з нагоди 30 – ї річниці Незалежності України також представники Донецької ОДА та Слов’яньскої ВЦА. Поважні гості також поклали квіти на знак шани та пам’яті загиблим військовослужбовцям, та оглянули нову техніку, яка знаходиться в розпорядженні підрозділу: наприклад, автобус для психологічної розгрузки особового складу, або новенький медичний автомобіль.

Під час проведення урочистих заходів з нагоди відзначення шостої річниці з дня створення 11 прикордонного загону, військових привітали почесні гості та керівництво загону. Вони вручили прикордонним подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, вірність присязі, захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Звертаючись до військовослужбовців Валерій Радченко відзначив, що їх невтомна, щоденна праця є вкрай важливою і необхідною для держави:

«Здавна українці виборювали та захищали своє право на свободу, та сьогодні, збереження державності дається нашому народові дуже високою ціною. Саме тому, в першу чергу, в цей день хочеться висловити шану вам, нашим воїнам. Ви – ті, хто стоїть на варті збереження свободи України. Завдяки вашому патріотизму, сумлінному та професійному виконанню своїх обов’язків, вірності присязі, наша країна боронить свої кордони, продовжуючи відстоювати свою єдність та неподільність. Дякую вам за відмінну службу! Нехай кожен з вас повернеться додому цілим та неушкодженим. Нехай в ваших родинах завжди буде тепло сімейного затишку, злагода та достаток!»