Заступник міського голови Краматорська провів робочу нараду з керівництвом РЕМ

07.09.2021, 09:28, 140,

За дорученням Олександра Гончаренка, у Краматорській міській раді пройшла спільна нарада з департаментом житлово-комунального господарства Донецької обласної адміністрації, представниками ДТЕК та краматорського РЕМ під головуванням заступника міського голови Андрія Безсонного.

Нагадаємо, що під час апаратної наради міський голова звернув увагу на проблему, з якою зіткнулися селища Краматорської ТГ – на перебої з електроенергією у святкові дні. Оскільки РЕМ не є структурним підрозділом міської ради, необхідно було якнайшвидше налагодити співпрацю з цим підприємством.

Зустріч відбулася конструктивно, усі часники були націлені на розв’язання проблем та налагодження комунікації і оперативного реагування на аварійні ситуації. Так, найближчим часом будуть визначені терміни для ремонту та передачу на баланс РЕМ кабелю, від якого отримують електропостачання близько 18 тисяч містян з 4 селищ Краматорська. Тоді проблему постійних відключень через аварії та нестабільної напруги буде вирішено. Крім того, вже цього тижня диспетчерські служби РЕМ та контакт-центру проведуть спільну зустріч, де визначать ефективний шлях взаємодії для інформування мешканців міста та координації робіт аварійних бригад.