Заступник міського голови Краматорська провів інформаційну зустріч з мешканцями міста

15.07.2021, 09:46, 1042,

Зустріч відбулась у приміщенні КП «КТТУ». Андрій Безсонний відповів на питання та поспілкувався з краматорцями, які звернулися до нього з проблемами в житлово-комунальній сфері.

Більшість громадян прийшли на зустріч за допомогою в організації поточного та капітального ремонтів у житлових будинках. Зокрема мешканці вулиць Кубанської 4 просили посприяти ремонту у під’їздах, Транспортної 22 – внести будинок у план капітальних ремонтів на наступний рік, Депутатської 25 – провести ремонт покрівлі.

У зв’язку з житлово-комунальними проблемами немало нарікань від краматорців звучало на адресу управляючої компанії «Ладіс». Андрій Безсонний пояснив мешканцям, що плата, яку отримує  УК «Ладіс» від мешканців міста за обслуговування будинків передбачає поточні ремонти. Однак заступник міського голови зазначив, що рівень сплати в старих малоквартирних будинках не відповідає бюджету утримання.

В такому разі Андрій Безсонний запропонував мешканцям змінити керуючу компанію або створити ОСББ.

«Також є варіант співпраці з управляючою компанією, коли мешканці за свої кошти купують матеріали, а підприємство виконує ремонті роботи», – сказав Андрій Безсонний. 

Крім того, громадяни зверталися з питаннями щодо покосу трави біля будинків, приватизації житла, безпритульних тварин та іншими.

Усі звернення мешканців будуть опрацьовані заступником міського голови Краматорська.