Засідання виконкому: підтримка петиції організації маршруту до Дмитрівки та попереднє погодження програми здешевлення вартості іпотеки

21.07.2021, 14:12, 473,

Сьогодні під час засідання виконкому було розглянуто низку проєктів рішень, які торкалися різноманітніших питань: надання тимчасового житла, переведення приміщень в нежитлові, розгляд петицій, попереднє погодження внесення змін до міських програм.

Так, члени виконкому схвалили та внесли на розгляд міської ради проєкт рішення «Про розгляд підтриманої петиції Мерзлякова А.О. щодо організації автобусного маршруту загального користування сполученням с. Дмитрівка – Краматорськ». З метою поліпшення надання послуг з перевезень пасажирським транспортом загального користування планується доручити управлінню житлово-комунального господарства розробити схему та паспорт маршруту для подальшого проведення конкурсу з перевезення пасажирів на умовах відповідно до діючого законодавства.

Також попереднє схвалено та буде розглянуте депутатами питання «Про міську програму здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 0%» на 2021-2025 роки» що дозволить поліпшити стан забезпечення населення житлом, створить умови щодо доступності будівництва чи придбання житла громадянам, при цьому враховуючи положення Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України.

Розглянувши клопотання від адміністрації та педагогічного колективу комунального закладу «Мистецька школа  № 1 Краматорської міської ради» щодо встановлення меморіальної дошки Заслуженому працівнику культури України, Відміннику освіти України, директору школи з 1972 по 2020 роки Коваленку Віктору Степановичу члени виконавчого комітету узгодили увічнення пам’яті  митця на будівлі Мистецької школи № 1. Також біля пам’ятного знаку загиблим на горі Карачун буде встановлено меморіальну дошку на знак шани і пам’яті  Героя України генерал – майора Сергія Кульчицького та бійців 1-го та 2-го резервних батальйонів, які розпочали свій бойовий шлях у війні з російським агресором саме з гори Карачун.