Засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Краматорську – дистанційне навчання та посилений контроль за карантинними заходами

22.03.2021, 17:42, 2096,

22 березня під головуванням міського голови Краматорська Олександра Гончаренка відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Згідно даних міського відділу охорони здоров’я у місті спостерігається погіршення епідемічної ситуації. За вихідні отримано 365 позитивних тестів ПЛР на коронавірус. У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 158 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 114, решта чекають результатів аналізу. Наразі на кисневій підтримці знаходиться 86 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 1 (вільних – 22 апарати).

У зв’язку з ростом захворюваності було розглянуто питання виходу школярів з весняних канікул. Члени штаба прийняли рішення рекомендувати управлінню освіти переведення учнів 5-11 класів на дистанційне навчання з 29 березня по 2 квітня. Діти, які навчаються в 1-4 класах повернуться в класи 29 березня.

Також з огляду на невтішні тенденції учасники наради одностайно ухвалили рішення про посилення контролю за виконанням карантинних норм.

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації нагадує мешканцям Краматорська про деякі обмежувальні протиепідемічні заходи. А саме:

  • Заборонити приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць.
  • Заборонити розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років). Заборона на проведення корпоративів.
  • Обмежити кількість відвідувачів у культових спорудах та приміщеннях, облаштованих для молитовних потреб з розрахунку одна особа на 5 кв.метрів споруди чи приміщення.
  • Обмежити проведення комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім випадків, якщо внаслідок їх перенесення існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
  • Обмежити кількість відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах з розрахунку одна особа на 20 кв. метрів.