Засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Краматорську – дострокові канікули та скасування масових гулянь на Масляну

10.03.2021, 13:07, 837,

10 березня у Краматорську під головуванням заступника міського голови Андрія Безсонного відбулося чергове засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У зв’язку з ростом захворюваності було розглянуто питання оголошення дострокових канікул в школах міста. За інформацією начальника управління освіти Ірини Каракулової, зараз спостерігається зростання захворюваності серед вчителів. Станом на 9 березня кількість вчителів з підтвердженим діагнозом коронавірус – 23, з них 12 за минулий тиждень. На самоізоляції знаходяться 15 класів, з них 7 класів за минулий тиждень.

Члени штаба прийняли рішення рекомендувати управлінню освіти оголосити весняні канікули в школах міста з 15 березня. Триватимуть вони два тижні.

Крім того, ухвалено рішення не проводити в Краматорську масових гулянь на Масляну, а також посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в громадському транспорті.