Запит на вираження зацікавленості – виконання робіт із будівництва багатоповерхових житлових будинків у м. Краматорськ (Донецька обл.) та м. Сєвєродонецьк (Луганська обл.)

27.04.2021, 13:18, 2573,

В рамках Проекту МОМ запрошує до Вираження Зацікавленості з боку відповідних кваліфікованих та досвідчених будівельних компаній для підтвердження зацікавленості у виконанні робіт із будівництва багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. та м. Краматорськ, Донецької обл.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією у сфері міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами для забезпечення впорядкованого та гуманного управління міграцією, сприяння міжнародному співробітництву з питань міграції, допомагати в пошуку практичних рішень міграційних проблем та надавати гуманітарну допомогу мігрантам, що її  потребують, включаючи біженців та внутрішньо переміщених людей.

МОМ Україна реалізує 60-місячний Проект у вибраних містах Донецької та Луганської областей, мета якого – забезпечити наявність доступного, сучасного та енергоефективного житлового фонду, зробивши його доступним для проживання вразливих категорій серед внутрішньо-переміщених  осіб (ВПО) та місцевих жителів.

В рамках Проекту МОМ запрошує до Вираження Зацікавленості з боку відповідних кваліфікованих та досвідчених будівельних компаній для підтвердження зацікавленості у виконанні робіт із будівництва багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. та м. Краматорськ, Донецької обл.

МОМ має намір реалізувати Проект, побудувавши приблизно 500-600 квартир в обох регіонах (250-300 квартир в кожному з вказаних міст), або приблизно 35,000 м2 загальної житлової площі. Таким чином, попередньо кваліфіковані Заявники будуть запрошені взяти участь у тендері на виконання повного комплексу будівельних робіт. Види основних будівельних робіт для обох міст:

 • Організація будівельного майданчика;
 • Земляні роботи;
 • Загальнобудівельні роботи (стрічкові та пальові фундаменти, бетонні та цегляні конструкції).
 • Дах, фасадні роботи.
 • Опорядження стін, перегородок та стель житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень.
 • Покриття підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень.
 • Встановлення внутрішніх дверних полотен з коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир.
 • Встановлення сантехнічного обладнання та приладів, сантехнічної арматури, а також засобів обліку води в квартирах.
 • Встановлення електричних або газових плит, телевізійних розеток.
 • Здійснення оздоблювальних робіт балконів та лоджій.
 • Зовнішні та внутрішні інженерні мережі.
 • Ліфтове обладнання.
 • Благоустрій території тощо.

Вичерпні інструкції для зацікавлених Заявників та стандартні форми можна завантажити за посиланням: https://tinyurl.com/577u2xvu

Заявники подають запечатані конверти, що містять подання EoI, або зареєстрованою поштою, або вручну, не пізніше 16:00 (EEST) 24 травня 2021 року. Запечатані конверти повинні бути чітко позначені наступним чином:

ВИРАЖЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

Номер: UA1-2021-1815

Проект: Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України

Заявник: ___________________________                              

та надіслані за адресою:

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна.

Разом із поданням оригіналів документів ВЗ Заявники мають розмістити електронні версії усіх документів ВЗ (скан-копії із підписом та печаткою) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (OneDrive, Google Drive, Dropbox тощо) та надіслати пряме посилання для завантаження пакету документів (посилання не має вимагати авторизації або реєстрації) на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, не пізніше вказаного кінцевого строку подання.

У темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1815 – Найменування Заявника – Вираження зацікавленості

Зацікавлені Заявники можуть звертатись із будь-якими запитами, пов’язаними з цим Запитом, у письмовій формі (англійською чи українською) електронною поштою iomkievtenders@iom.int, вказавши в темі:

UA1-2021-1815 – Найменування Заявника – запит роз’яснення

Цей Запит до Вираження Зацікавленості не є запрошенням до участі у тендері. Таким чином, подання відповіді на цей Запит до Вираження Зацікавленості не гарантує автоматично, що Заявник отримає відповідне запрошення до участі у тендері. ВЗ будуть розглянуті на предмет основі основних технічних компетенцій, перевіреного досвіду, фінансових можливостей, реєстрації в державних органах та результатів перевірки загальної перевірки; закупівля послуг регулюється правилами та нормативами МОМ.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-яку або всі подані ВЗ або скасувати Запит у будь-який час та не призначати жодних причин, та не несучи жодної відповідальності перед Заявниками.