Запрошуємо містян до участі у конкурсі “Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці”


У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національна сервісна служба України спільно з Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання», Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

Кампанія передбачає щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами. Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня 2023 року включно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96

Кращі історії про спільні проекти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики. Для включення до збірника історія успіху має відповідати таким критеріям: участь у проєкті/ініціативі представників трьох секторів: органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства; початок і продовження проєкту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення; інформація про проект/ініціативу доступна на публічних ресурсах; проєкт/ініціатива має вимірювані результати.         

У випадку виникнення додаткових запитань, ви можете звернутися до контактної особи – менеджера проектів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (v.kudelia@cedem.org.ua)