Запрошення мікро-, малих та середніх підприємств до участі у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021»


ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує        мікро-, малі та середні підприємства Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021».

Проведення заходу попередньо заплановано на 28-29 вересня 2021 року у місті Київ («Палац Спорту», Спортивна Площа, 1). Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

Центральною подією «Схід-Експо 2021» стане виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу і встановлення нових ділових відносин.

«Схід-Експо 2021» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу.

Біля 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, IT-розробки, інженерне обладнання, 3D-принтери тощо.

У межах «Схід-Експо 2021» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам.

Участь у «Схід-Експо 2021» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та рекламної кампанії заходу.

Можливі формати участі у заході:

1. Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу та сайту виставки, бере участь у B2B-перемовинах.

2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у B2B-перемовинах.

3. Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах.

4. Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки.

5. Підприємство бере участь в онлайн-виставці на сайті (окремо, або в комбінації з іншими форматами участі).

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2021» проводиться до 10  вересня 2021 року за посиланням https://bit.ly/3hPdSu6.

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн https://bit.ly/3dlRhSl.

З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, в тому числі:

  • безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;
  • наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;
  • забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри;
  • дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.

У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

Контактна особа для підприємств:

Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +38050450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Контактна особа для запитів ЗМІ:

Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, maksym.kytsiuk@undp.org, +380635761839