Запрошення до участі у презентації «Географічна диверсифікація та адаптація бізнесу: нова послуга від торгово-промислової палати України»


З початку повномасштабної війни сотні бізнесів були вимушені перенести свої потужності до інших регіонів, що змусило підприємців відповідати на нові виклики. Тому, система торгово-промислових палат розробила нову сучасну послугу з супроводу географічної диверсифікації та адаптації бізнесу.

Торгово-промислова палата України та регіональні торгово-промислові палати запрошують суб’єктів господарювання долучитися до участі у презентації «Географічна диверсифікація та адаптація бізнесу: нова послуга від ТПП України», яка буде проведена 25 травня 2023 року об 11:00.

На презентації буде анонсовано нову комплексну послугу по супроводу географічної диверсифікації та адаптації бізнесу. Підприємства та підприємці, які планують або вже вимушено перенесли свій бізнес в інші регіони країни, отримають інформацію про нову можливість – комплексну професійну консалтингову підтримку у практичному супроводу територіальної диверсифікації / розширення або адаптації бізнесу на нових територіях за допомогою кваліфікованих експертів-консультантів регіональних торгово-промислових палат.

За два місяці тестування нового сервісу системи торгово-промислових палат України, послугу отримало18 підприємств з Донецької, Запорізької та Харківської областей, які мали на меті релокувати або адаптувати свій бізнес у Волинську, Вінницьку та Львівську області. Для успішної реалізації цього проєкту 12 експертів з регіональних торгово-промислових палат надавали консультації, розробляли плани адаптації та бюджети релокації. Тестовий запуск показав, що нова послуга є незамінним інструментом підтримки бізнесу в умовах кризи, коли підприємці змушені докладати надзвичайні зусилля для оживлення виробництва.

Попередня реєстрація для участі у заході за посиланням: https://bit.ly/45hzs32

Питання приймаються за електронною адресою: ucciproject.2022@gmail.com