Залізнична станція “Краматорськ” стала великим евакуаційним хабом


Десятки тисяч людей зі всієї північної Донеччини шукають можливості виїхати подалі від війни і значною допомогою у цьому їм стають евакуаційні потяги Укрзалізниці, що кілька разів на день вирушають із залізничної станції “Краматорськ” у напрямку міст, де наразі ситуація набагато спокійніша. Частина залишаються в Україні, дехто ж виїздить закордон.

Представники Краматорської міської ради та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, волонтери (“Все буде добре”) допомагають зробити процес евакуації організованіше. Зокрема, на місці постійно працюють спеціалісти відділу транспорту та зв’язку УЖКГ, чергує швидка допомога, щодня для обігріву встановлюється намет ДСНС та додаткові вбиральні. Усім, хто потребує, надається інформаційна та психологічна підтримка.

“Я нікого не закликаю покидати Краматорськ, – каже міський голова Олександр Гончаренко, – моя мета — допомогти зробити це тим, хто цього дійсно потребує”. Щовечора та упродовж дня він оперативно публікує інформацію про відправлення потягів на своїй сторінці у Фейсбук. Також розклад евакопоїздів можна відслідковувати у телеграм каналі “Укрзалізниці” – https://t.me/UkrzalInfo.