Закінчився термін сплати громадянами земельного податку та орендної плати


 Краматорський відділ по роботі з податковим боргом  управління по роботі з податковим боргом  ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що відповідно  до п.286.5 ст.286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI (далі – ПКУ) контролюючим органом (за місцем знаходження земельної ділянки)  проведено нарахування сум плати за землю (земельний податок та орендна плата з фізичних осіб)  та  надіслані (вручені) фізичним особам за місцем  реєстрації  податкові повідомлення-рішення з сумою нарахованого до сплати земельного податку або орендної плати.

Останній термін сплати фізичними особами (громадянами) плати за землю в 2020 році, встановлений ПКУ, сплинув  29 серпня 2020 року.

Звертаємо увагу громадян, які на теперішній час не здійснили сплату за землю, що у разі несплати  узгодженого грошового зобов’язання  до настання  встановленого ПКУ терміну у платника податків виникає податковий борг. Боржнику  згідно  ст.59 ПКУ направляється податкова вимога та на підставі ст.89 ПКУ майно платника податків – боржника передається у податкову заставу. Майно, на яке поширюється право податкової застави, оформлюється актом опису.

У разі виникнення питань, Ви маєте можливість звернутися до Центру обслуговування платників в приміщенні Краматорської ДПІ  ГУ ДПС у Донецькій області (84313, м.Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586, (06264)52038.

                Краматорський відділ по роботі з податковим боргом

                                 управління по роботі з податковим боргом

                                                       ГУ ДПС у Донецькій області